Oddíl žen PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Prosinec 2011 17:54

V září 2005 se začaly scházet ženy pod vedením Jarky Suchomelové k nácviku skladby „Léto" pro XIV. Všesokolský slet. Deset nadšených cvičenek pak reprezentovalo naši tělocvičnou jednotu ve dnech 1. – 6. července 2006 v Praze na Strahově na Rošického stadionu. Tím ovšem jejich nadšení pro cvičení neopadlo. Po sletě se ženy pravidelně scházely při cvičení s prvky jógy a dále pak při nácviku na oslavu 100 let TJ Sokola ve Štěpánově. 27. května 2007 pak cvičenky spolu s dalšími sestrami a bratry předvedli krásu cvičení ve skladbách, které se cvičily na XIV. Všesokolském sletě v Praze a mohli tak všem občanům předvést, že se s úspěchem navázalo na tradice cvičení z let minulých.

V roce 2008 ve dnech 20. – 23. června se uskutečnil v pořadí III. Sokolský slet pod Ještědem v Liberci, kde cvičily naše ženy spolu s dalšími tisíci cvičenci a zastupovaly tak naši jednotu. Ale ani po tomto vystoupení činnost žen neskončila. Jejich práce je vidět hlavně při divadelních plesech, šibřinkách, hodech a divadelních představeních.

No a plány do budoucna jsou takové, že před námi je nácvik na XV. Všesokolský slet, který se uskuteční v roce 2012...

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Prosinec 2011 17:38